Společné fotky

 

Máme pro vás novou DUHOVOU VÝZVU
Přidejte se a namalujte duhu, kterou umístíte do svých oken, na dveře, vrátka nebo plot, jako vzkaz ostatním dětem, že jsme v tom všichni společně :)!
A až se sejdeme ve školce, přineseme je všechny s sebou, máme totiž vymyšlenou úžasnou výstavu všech vašich uměleckých děl, těšíme se :)!

 

 

Zdravíme vás, děti a máme další krásné pozdravy od kamarádů, tentokrát od Johanky, Ondráška, Natálky Emičky a Matýska, děkujeme!

Obrázky přibývají, přidal se Martínek M.

 

Máme obrovskou radost, jak se nám ozýváte a posíláte vaše obrázky a fotky, je to úžasné :)! Vkládáme pozdravy od Míši, Sebíka, Tobíka, Haničky, Ellenky, Lukáška

 

 

Další pozdravy – od Natálky Lukesové a Emičky Ehrenbergerové, děkujeme 🙂 !

 

 

první odvážné Kája a Míša 🙂

 

Krůčky ke škole…

Bruslení 🙂

“Rytmická Show” v podání mladého DJ.

 

Lesní putování na Andrlův Chlum. Putování plné úkolů a poznání. A na samém vrchu nás čekalo zasloužené občerstvení!

Divadlo JOJO – “Máša a medvědi”.

Každoroční plavání jsme odstartovali i v tomto roce. Deset týdnů budeme jako rybky ve vodě.

Uspávání broučků a lampionový průvod. Loučíme se s létem a pomaličku vítáme zimu. Těšíme se, až budeme broučky probouzet a odložíme teplé bundy.

Poslední lekce plavání. Plná hodina volného hraní, jízdy na tobogánu a zábavy :)!

Návštěva Mikuláše, anděla a čerta v naší školičce. Seznámili jsme se s Mikulášskou tradicí a připomněli jsme si její kořeny. Od Mikuláše jsme dostali i balíček plný dobrot.

Slavnosti Světla nám naplnila srdce dětskými úsměvy i vánoční atmosférou. Velmi příjemné setkání s rodiči, na které budeme rádi vzpomínat.

V tomto roce nám zima nepřála a uskutečnila se pouze jedna lekce lyžování na Pekláku v České Třebové. Ale i tak jsme si jí krásně užili!